Predlozi, ideje, ko...

Notifications
Clear all

Predlozi, ideje, komentari

Milan Drnozg
Admin
Topic starter
(@drnozg)
Member

Dobrodošli na forum SRBATCA. Ukoliko imate neke predloge, ideje ili komentare na rad Udruženja, možete pisati ovde. Zasad je forum u fazi ispitivanja, pa vas molim za strpljenje ukoliko ne radi sve kako treba. Ukoliko imate problema sa forumom, ili želite da se registrujete kao član, možete mi poslati mail na drnozg69@gmail.com. 

3 Replies
tswelee
(@tswelee)
New Member

Поздрав,

као стални члан Удружења, предлажем доступност Правилника о избору и опозиву органа Удружења.

Када је изабран Председник Удружења? Да ли је прошло 4 године? (Статут)

Који је разлог не-расписивања избора за делегате/Скупштину? 

Којих 7 чланова чине ИО Удружења?

Хвала

🙂

Reply
Milan Drnozg
Admin
Topic starter
(@drnozg)
Member

Поздрав!

Као неко ко је од скоро у ИО, могу да ти одговорим на нека питања одмах, а за остало ћу јавити кад се консултујем.

1. СТАТУТ страна на сајту садржи цео Статут, са свим одредбама. Члан 9.10. је за избор и опозив укратко, мада могу и да пронађем нешто преко ако има.

2. CONTACT страна на сајту садржи имена и мејлове свих чланова ИО. Знам да је сајт нов, али потрудио сам се да га начиним јасним. Отворен сам за све предлоге како да буде транспарентније.

3. Избори за делегате / Скупштину су били расписани, тако сам се и ја пријавио. Конкретно, послати су мејлови на службене мејл адресе СМАТСА. Мени је стигао 22.10.2021. На страни Bulletin Board налази се записник са Скупштине СРБАТЦА. Тачка 3. покрива ово питање, а у прилогу ћу ставити и обавештење о изборима за делегате и чланове ИО. Нисам сигуран, можда је било обавештење и на вибер групи СРБАТЦА инфо.

4. Мандат председника и потпредседника истиче децембра ове године, када ће и бити нови избори.

Надам се да сам помогао.

Reply
1 Reply
Milan Drnozg
Admin
(@drnozg)

Member
Share: